HAKKIMIZDA

Ayaz Otomat

HAKKIMIZDA

slider image slider image slider image slider image slider image slider image slider image slider image

Ayaz Otomat ailesi 1979'dan bu güne Talaşlı imalat sektöründe

4.000 m2 alan üzerine kurduğu tesislerinde proaktif ekibi ve güçlü teknolojik alt yapısı ile uluslararası alanda üretim faaliyetlerine devam etmektedir.

Otomotiv yan sanayiye yönelik imalatları gerçekleştiren Ayaz Otomat, müşterilerinin tüm beklentilerine yenilikçi, hızlı ve akılcı çözümler üretmektedir.

Bünyesinde bulundurduğu CNC torna ve işleme merkezleri, yüzey taşlama tezgahları, modern kalite kontrol cihazlarıyla başarılı çalışmalarını sürdürmektedir.

39. Yılımızda firmamız, ürettiği nitelikli metal parçalarla otomoiv sanayinde alternatifsiz konumunu geleceğe tanımanın, bunu Türkiye ve Dünyanın dört bir yanındaki müşterileri ile paylaşmanın mutluluğunu yaşıyor.

  

Tanıtım Videosu 

Beautiful Design

Mutlu Personel

Personelimize güvenli ve hoş bir çalışma ortamı sağlayarak, bireysel başarılarını fark etmelerini ve yaptıkları işten memnuniyet duymalarını istiyoruz. İyi tanımlanmış hedeflere ulaşmak için bireylerin eylemlerinde özgürlüğe izin vererek inisiyatif ve yaratıcılığı cesaretlendiriyoruz. Bu bakış açımız hem personel gelşimi hemde şirket üretkenliği açısınndan anahtar eylemlerimizdendir.

Beautiful Design

Profesyonel Eğitimler

Dışarıdan alınan profesyonel destek ile personelimize en uygun şekilde eksiklikleri ortadan kaldırmak ve iş bilincinin artmasını sağlamak amacıyla kurumumuz içerisinde eğitimler verilir. Bu eğitimler, belli periyotlar ile üst düzey yöneticilerden, personele kadar birçok farklı konuda verilmektedir. Eğitimler iş kültürünü arttırarak, takım çalışması, liderlik ve etkili iletişim gibi konularda pozitif yönde katkı sağlamaktadır.

Beautiful Design

Sosyal Alanlar

Firmamız içerisinde yer alan sosyal alanlar ile personelimizin motivasyonunu arttırarak iş stresini azaltıp, aramızdaki iletişimi güçlendiriyoruz. Personelimizin mutluluğu ve huzuru hem birey hemde firmamız için önem taşımaktadır.